İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

SEÇİLDİ, O SES TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ.

SEÇİLDİ, O SES TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ.


Özel bir televizyon kanalında yayınlanan \"O Ses Türkiye 2013\"e katılan bir yarışmacı, herkesi şoke etti... 

Yarışmaya İstanbul\'dan 
katılan aslen Suriyeli olan Filiz Bildir adlı yarışmacı \'Dilenci\' adlı şarkıyı seslendirdi. Filiz Birdir için Athena Gökhan geri döndü. Değerlendirmeye geçildiğinde Ebru Gündeş, senin tarzına benzer sesler benim takımıma olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi\' diye eleştirdi. 

Gökhan ise Filiz Birdir\'in sesinden çok etkilendiği belirterek takıma katmak istediğini söyledi. Konuşmalardan sonra yarışmacı Filiz Birdir \'hepinizden özür dileyerek mikrofonu bırakarak gidiyorum, kimse kusura bakmasın\' dedi. Birdir neden gittiğinin sorulması üzerine bir açıklama yaparak \'Ebru Gündeş hanımefendinin bana yaptığı eleştiriyi saygıyla karşılıyorum, bunu bana daha önce de söyleyen oldu ama ben tarzımdan ve tavrımdan ödün vermeden şarkı söyledim\' diyerek sahneyi terk etti.

 

Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Radyosu.
İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.