İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Su Yalıtımı Nedir?

Binalara ve yapılara zarar veren sorunların ilk sırasında her zaman için su ve kaçakları gelmektedir.

Yapılarda kar, yağmur ve toprağın nemi binaların inşa edildiği zeminlerde yer altı suları gibi dış kaynaklı olan su ile tuvalet ve banyolar da kullanılan iç kaynaklı suya karışarak maruz kalmaktadır. Birçok farklı sorunları da beraberinde getirerek binaları ve konforunuzu tehdit eden sudan korunmak için mutlaka kısa sürede su yalıtım işlemlerinin yapılması gereklidir.

Su Yalıtım Nerelere Uygulanır Ve Faydaları Nelerdir?

Binalarda meydana gelen su baskınları ve diğer sorunlarda yapıların taşıyıcı bölümlerinde yer alan demirlerin paslanmasına kapasitesinin de düşmesine sebep olur. Aynı zamanda su betonun çürümesine çatlamasına neden olarak yalıtım uygulamaları yapıların güvenliğini sağlamasının yanı sıra da bakteri ve küf oluşmasına sebep olarak çatılardan ya da tavanlardan damlamasını önlemek gereklidir. Bu durum sağlık açısında da farklı sorunları beraberinde getirmektedir. Su yalıtım işlemleri binalarda suyun giderilebileceği alanlarda uygulamaları gerçekleştirilir. Bu alanlar ise genellikle toprak ile temas eden duvarlar, zeminlere oturan döşemeler, temeller, suyun yapıların dışında bırakacağı ya da suyun basacağı seviyenin altında yer alan dış duvarlar, teras, balkon, lavabo, banyo vb. gibi ıslak hacimli alanlardır. Su yalıtımların uygulama alanlarından bir tanesi de suyun içerisinde kalması istenilen depolar, suni gölet, havuz vb. alanlardır.

Su İzolasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Su nem yalıtımı yapılarda nereden ve ne şekillerde, hangi şekillerde gelirse gelsin suyun ya da nemin yapıların belli kısımlarını kapsadığı hacimlere zarar vermeden önlemek amacı ile su izolasyonu yapılmaktadır. Bu yalıtım işlemleri ise su ve nemin ahşap, taş, metal ve tuğla gibi ürünler üzerindeki olumsuz olacak bütün etkilere karşı uygulanası yapılır. Son zamanlarda ülkemizde su yalıtım alanlarında gösterilen farklı sistem ve yöntemler bulunmaktadır. Aynı zamanda kaliteli ve estetik anlayışında bütün endüstri ürünlerinin farklılığı ve çeşitliliği ile ivme kazanmış denilebilir. Suyalitimuzmani.com olarak, uygulamalarımızda en önemli konuların başında ise ürün kalitesinde standardizasyon sağlaması ve Dünya pazarında ürün kalitesinin aynı standartlarda hizmet vermesini sağlamaktayız.

Türkçe Müziğin Kalbi İstanbul Fm de Atar .

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.