İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Patlamış Mısır Arabaları Nostaljik Bir Huzur Veriyor

İnsanların severek ve ilgi ile izlediği bu araçlar eski zamanları insanlara en çok hatırlatan ve tebessüm ettiren şeyler

Eski sinema filmlerinde gördüğümüz pek çok şey aslında bundan birkaç yıl öncesine kadar kullanılan ya da eski zamanlarda kullanılmış olan ürünleri içerir. Bizim imrenerek baktığımız ve çok nadir olarak gördüğümüz macun arabaları, patlamış mısır arabası gibi ürünler aslında bir zamanlar sokaklarda en sık görülen araçlar arasında yer alıyordu.  İnsanların severek ve ilgi ile izlediği bu araçlar eski zamanları insanlara en çok hatırlatan ve tebessüm ettiren şeyler arasında yer alıyor. Günümüzde daha modern teknikler ve fabrikasyon ürünler kullanılması çok fazla üretim yapılmasını sağlasa da eski zamanların tadını vermiyor. Nadir de olsa görülen bu tarz arabalar pek çok kişiye de aradığınız huzuru ve mutluluğu verebiliyor. 

 

Geçmişten Günümüze Kültürümüzü Yansıtan Satış Arabaları 

Eski zamanlarda sokaklarda en çok görülen araçlar olan macun arabaları bir gelenek olarak kültürümüzün bir parçası. Günümüz şartlarında bu tarz araçlar çok fazla kullanılmasa da özel günlerde yine insanları mutlu etmek için kullanılabiliyor. Özellikle çocukların yer aldığı etkinliklerde sevilen pamuk şeker arabası hem çocukları mutlu etmek hem de onlara kültürümüzü aşılamak için en iyi araçlardan bir tanesi haline geliyor. Özellikle çocuklara eski zamanları anlatmanın en iyi yollarından bir tanesi olan bu nostaljik araçlar özenerek ve sevilerek izlenen ve halen kullanılabilen araçlardır. 


Özel Günlerde, Davetlerde Kullanabileceğiniz Nostaljik Araçlar


Günümüzde daha modern ve çağda bir anlayış benimsenmiş olsa da patlamış mısır arabası gibi nostaljiyi yansıtan ürünlere her zaman yer olacaktır. Özellikle özel günler için kullanılan bu araçlar gelen davetliler için farklı ve ilgi çekici bir etkinlik oluşmasını sağlarken aynı zamanda düzenlediğiniz organizasyonu unutulmaz hale getirecek özelliklerden de bir tanesi olacaktır. Bunun yanı sıra çocuklara bu tür araçları sevdirerek eski zamanları anlatmak daha kolay hale gelecektir. Doğum günlerinde, sünnet ve düğünlerde kullanabileceğiniz pamuk şekeri arabası, macun arabası gibi araçları aynı zamanda şehrinizde düzenlenen festivaller için ya da en önemlisi Ramazan geleneğini yaşatmak için de tercih edebilir ve sokaksaticilari.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede hem gelecek nesillere bir hatıra bırakabilir hem de kendi zamanınızın güzelliklerini gösterebilirsiniz. 

Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Radyosu.
İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.