İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

En Eğlenceli Doğum Günü Organizasyonları

Hayat standartları sürekli değişirken çocukların arzu ettikleri eğlence türleri de değişim gösteriyor.

Tüm çocukların aynı anda katıldıkları eğlendirici, el becerilerini geliştirici ve sosyal hayata adapte olmalarını kolaylaştıracak aktiviteler, şimdilerde ailelerin ve çocukların yoğun ilgisini görmekte. Tabi bunun için seçilen doğum günü mekânı da organizasyonun en önemli kısmını oluşturuyor. Kışın kış bahçelerinde yazın doğanın içinde ve onların mutlu olacakları en özel mekânlarda her detayın düşünüldüğü, 1 yaş doğum günü partisi onların hafızalarından ömür boyu silinmeyeceği gibi çok özel bir anı olarak kalacaktır. Hoş geldin anından veda anına kadar tüm detayların Minik Gurmeler Parti Evi tarafından düşünülmüş olması da sorunsuz bir partinin gerçekleşmesinde büyük rol oynuyor.

 

Doğum Günü Partisinde Çocukları Bekleyen Sürprizler

Organizasyonda en önemli kısım çocukların ve misafirlerin damak zevkine uygun yemek çeşitlerinin yer almasıdır. Brunch, barbekü, aperatif, yetişkinler için açık büfe sunumları ile devam eden süreçte hazırlanan muhteşem doğum günü pastası ile mükemmel bir sofrayla leziz yemekler hazırlanıyor. Böyle bir parti evi yani doğum günü mekânında sihirbazların ve palyaçoların olmaması da düşünülemez. Eğlence tam gaz devam ederken, çocuklar için hazırlanan mutfak atölyesinde keyifli ve heyecanlı saatler yaşanıyor. Bu aktivite çocukların öz güven gelişimi, kas gelişimi ve yaratıcılığını artırmak için düşünülmüş profesyonel bir hizmettir.

Temalı Doğum Günü Pastaları

 

Doğum günü pastası doğum günü organizasyonlarının en önemli kısmıdır. Temalı doğum günü pastaları çocuğun resmi veya istenilen farklı temalarda süslenirken onların beklentilerini karşılayacak bir üfleme seremonisi yapılır.  Video ve fotoğraflarda mutlu olarak yaşanılan anları yıllarca aynı heyecanda yaşayacağınız bu anlar daha önceden planlanıp kusursuz bir şekilde işler. Bundan sonraki aşamada biraz müzik, dans ve eğlence çocuklar ve yetişkin misafirler için beklenen anın geldiği anlamına gelir. Tabi bu organizasyonun kusursuz bir şekilde işlemesi için arka ve ön planda çalışan samimi ve profesyonel bir ekip çalışması yürütülmektedir. Minikgurmeler.com web sitesinden parti evi detaylarına ulaşabilirsiniz. Partinin veda kısmında da çocuklar ve diğer misafirler için özel sürprizler ve memnun edici bir veda organizasyonu hazırlanır. 

Gençliğin Radyosu. İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.