İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Sağlıksız Köpek Mamalarına Dikkat!

Sağlıksız üretilen köpek mamaları ile ilgili haberimize ulaşabilir, alanında uzman ve sağlıklı üretim yapan Heylove markası ile tanışabilirsiniz. Mama üretimlerinde dikkat edilmesi gereken konulara değinilen haberimizin detaylarını okuduğunuzda çok şaşıracaksınız.


Biricik dostlarınızın sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olmaları sizin için oldukça büyük bir önem mi taşıyor? O halde tercih ettiğiniz mamalara ne kadar dikkat ediyorsunuz? Mama içerikleri hakkında herhangi bir inceleme yapıyor musunuz? Her geçen gün artmakta olan köpek maması markaları incelendiği zaman karşımıza oldukça şaşırtıcı sonuçlar çıkıyor. Birçok markanın kalitesiz ortamlarda hazırlamış olduğu mamalar nedeni ile hastalanan ya da ölen köpekler bulunuyor. Çünkü mamaların üretiminde, içerisine metal karışmaması gibi pek çok önemli detayın incelenmesi gerekiyor. Sağlıksız koşullarda üretilen mamalardan bulaşan virüsler köpeklerin hayatlarını tehlikeye atabiliyorlar. Aynı zamanda köpek mamalarında kullanılan içerikler oldukça büyük bir önem taşıyorlar.

Köpek Maması İçerikleri Nasıl Belirleniyor?


İçerik konusunda herhangi bir sınırlandırma bulunmaması nedeni ile bazı firmalar sınırların çok daha üzerinde katkı maddesi kullanabiliyorlar. Bu durumda köpeklerin rahatsızlanmasına neden olabilecek unsurlar arasında yer alıyor. Birçok kişi köpeği için tercih ettiği köpek maması ürünlerinin içeriğini okumuyor! Bu durumda birçok marka oldukça farklı içeriklerde mama üretebiliyor. Mamalarda dikkat edilmesi gereken en önemli olan özelliklerden bir tanesi içeriğinde et bulundurması olduğu halde, bazı firmaların mamalarına et ürünleri bulunmuyor. Heylove üretici firması bu konuda kendi sitesinde köpek mamalarının besin değerlerini bulunduran bir liste yayınlıyor. Alacağınız mamanın içeriğinde hangi besinler ve vitaminler olduğunu görebiliyorsunuz. Yetişkin ve yavru köpekler için hazırlanan ürünlerde birçok farklı çeşitlilik bulunuyor.

Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Heylove markasını incelediğimiz zaman sadece köpekler için değil aynı zamanda kediler için de çeşitli mamalara yer verdiklerini görüyoruz. Kedilerde yaşanılabilecek olan sindirim problemleri ve bunun yanı sıra, yeterli beslenememe gibi sıkıntılara bağlı olarak oluşabilecek rahatsızlıkların ortadan kalkması açısından doğru mamanın tercih edilmesi gerekiyor. Kedilerin günlük aktiviteleri, kaç aylık oldukları ve hangi ırktan oldukları gibi özellikler belirlenerek mama içerikleri üretiliyorlar. Heylove markası kedi maması seçeneklerine baktığımız zaman kediler için yeterli olabilecek günlük besin değerlerinin çok titiz bir şekilde hazırlandıklarını görebiliyoruz. Heylove.com.tr web sitesinden online olarak köpek ve kedi maması satın alabilir ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan ürünler ile birlikte dostlarınız kaliteli ve sağlıklı bir ömür sürebilirler.

Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Radyosu.
İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.