İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Kedi ve Köpek Mamaları ile Bağışıklık Sisteminin Güçlendirilmesi

Kedi ve köpek mamaları, dostlarımız için hayati önem taşımakla beraber bağışıklık sistemlerini de güçlendirmektedir. Haberimizde yer alan detayları okuyarak kaliteli mama markalarına ulaşabilirsiniz.

Özellikle yavru kedilerin bağışıklık sistemi oldukça zayıf olur. Bu sebepten büyüme sürecinde yavru kedilerin beslenmesinde son derece titiz davranmak gerekir. Evde hazırlanan besinler bu konuda yeterli olmamakla birlikte kedi ve köpeklerin beslenmesi için üretilen özel gıda takviyelerinin kullanılması önerilir. Sığır eti konserve kedi maması bu süreçte kedilerinizin bağışıklık sistemini güçlendirecek son derece faydalı bir mamadır. Bu besin kedinizin yiyeceği şekilde parçalanmış tavuk ve sığır eti karışımından yapılmıştır. Taurin içeren mamada tahıl kullanılmamıştır. Kuzulu pate ve etli konserve ve diğer bağışıklık güçlendirici mama çeşitlerini köpek malzemeleri mağazalarından temin edebilirsiniz.
 
 

Konserve Mamalar Hangi Aralıklarda Verilmelidir?

Konserve mamalar farklı içerik çeşitleri ile kedi ve köpeklerin beslenmesinde önemli yere sahiptir. Bu yüzden belli aralıklarda dönüşümlü olarak verilmelidir. Kedi ve köpeklerin farklı vitamin ve mineral ihtiyaçlarına göre üretilen mamalar da bu süreçte sağlıklı ve dengeli bir beslenme olanağı sağlayacaktır. Örneğin balık ve yumurta içeren besleyici kuru mamalarda hem kedi ve köpeklerin damak lezzetine uygun hem de bol bol mineral içermektedir. Kuru mamalarla taze içme suyu vermek kedinin daha rahat yemesini sağlayacaktır. Kedilerin vücut ağırlığına ve vitamin değerlerine göre ayarlanan mama ölçüleri mamanın içeriğinde detaylı olarak yer almaktadır. Farklı kedi ve köpek malzemeleri ihtiyaçlarınızda ünlü mamaların kaliteli ürün seçenekleri ile sunulmaktadır. 

 

Evde Köpek Besleyenlerin Bulundurması Gereken Malzemeler

Evde köpek beslemeyi seviyorsanız onların beslenmesi, temizliği, oyun ve tuvalet eğitimlerinde de bakımı kolaylaştıracak malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Beslenmeleri için vitamin ve mineral içeren bağışıklık sistemini güçlendirecek mamalar kullanmanız gerekecek. Tabi mama kapları ve su kapları da mutlaka kullanmanız gereken pet malzemeleri arasında yer alıyor. Örneğin tuvalet eğitimini kolaylaştıracak ve düzenli olmasını sağlayacak bazı yöntemler kullanmanız çok önemli. Köpeğinizi ödüllendirmeniz bu konuda en teşvik edici unsur olacaktır. Kemirme içgüdüsüne sahip köpekler için en iyi ödül bir kemik olabilir. Lezzetli ödül bisküvileri de çok işinize yarayacaktır. Çerezler, çikolatalar, bisküviler verdiğiniz komutları daha hızı yapmasını sağlayacak tamamı ile köpeklere özel üretilmiş ödül seçenekleridir.

Türkçe Müziğin Kalbi İstanbul Fm de Atar .

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.