İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Online Kuru Temizleme Ağı

Günümüzde giderek gelişmeye başlayan kuru temizleme, halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, perde yıkama, ütüleme gibi hizmet alanlarında da yenilikler kendini göstermektedir

Günümüzde giderek gelişmeye başlayan kuru temizleme, halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, perde yıkama, ütüleme gibi hizmet alanlarında da yenilikler kendini göstermektedir. Artık bu işlemler hepsitemiz.com sayesinde daha kolay, temiz ve kısa sürede yapılmaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetlerimiz her zaman memnuniyetinizi ön planda tutarak güvenilir ve konusunda uzman ekibimiz ile gerçekleşmektedir. Kuru temizleme işlemleriniz aynı gün içerisinde alım yapılır ve sizleri bekletmemek adına en güvenilir ve hızlı şekilde tamamlanarak adresinize teslimleri gerçekleşir. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi web sitesi adresimizden de üç adımda kolaylıkla ulaşarak geniş hizmet yelpazemizden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca sorularınız ve merak ettikleriniz için irtibat numaralarımızdan ulaşarak müşteri temsilcimizden sipariş bilgilerini ve gerekli cevapları alabilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama

Özellikle çalışan hanımların ev işlerinde özellikle de kanepe ve koltuk kirlenmesinde güvenilir ev temizliğini en iyi şekilde yapılacak bir alternatif aramaktadır. Bunlara çözüm olarak hizmet sunan firmamız yerinde koltuk yıkama hizmeti ile tüm işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Bu işlemler ilk olarak koltuk kumaşına en uygun olan deterjan tespiti ile başlamaktadır. Temizlik yapılacak olan makinanın deterjan su karışımı hazırlanarak, kirli olan koltuk ve kanepelere bu karışım eşit püskürtülür ve vakumlanır. Kullanılan oksijen bazlı deterjanların avantajlı tarafı ise koltukların minder kısmında ki yüzeye kadar en iyi şekilde çıkarmasıdır. Bu işlemler ise koltuk yüzeyinde bütün kirlerin temizlenmesi ile son bulur. Yıkama işlemlerinde sulu ve buharlı olmak üzere farklı alternatiflerde bulunmaktadır. Koltuk kanepe ve halı yıkama fiyatları ise genellikle kumaşı ve metresi gibi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Halı Yıkama

Günümüzde insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan organik temizleme hizmetleri yer almaktadır. Halı, perde, kanepe vb. ürünlerde temizleme yapıldığı takdirde insan ve ayrıca çevre sağlığına herhangi bir zararı kesinlikle bulunmamaktadır. Ürünlerde kuru temizleme yapmanın asıl amacı ise malzemelere hassas işlem yapılarak, deformasyon olmadan en iyi şekilde temizliğini sağlamaktır. Ülkemizde de halı yıkama sektörünün giderek gelişmesi ile birlikte insan sağlığını koruyan bu sistem firmamız tarafından uygun görülerek kullanılmaya başlamıştır.

 

 

Radyonu Kaynağından Dinle.

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.