İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Şile Bezi Günlük Giyim ile Modanı Yansıt

Hem ruhunuzu yansıtacak, hem de yaz aylarında rahat ve hafifliği ile keyifli bir giyim tarzı oluşturacağınız kumaş yapısına sahip elbiseler giyebilirsiniz

Günlük giyim geniş bir kategoride ele alınmalı. Bir sinemaya gitmek, yürüyüşe, pikniğe veya alışverişe çıkmak ve evde geçirilen zaman da günlük giyim kapsamında ele alınmalıdır. Bu yüzden giyilen elbisenin öncelikle size kendinizi iyi hissettirmesi gerekir. Çünkü bayanlar, öncelikle kendileri için bakımlı ve şık olmalıdır. Yaz aylarının vaz geçilmezi şile bezi modası günlük giyimde, yaz neşesine uygun renkler ile karşımıza çıkıyor. Hem ruhunuzu yansıtacak, hem de yaz aylarında rahat ve hafifliği ile keyifli bir giyim tarzı oluşturacağınız kumaş yapısına sahip elbiseler giyebilirsiniz. Evet, hem modern, hem de hafif şile bezi elbise giyerek bu yaz kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. 

Yazlık Desenli Elbise Fiyatları

Yaz aylarında hem şık, hem de uygun fiyatlı bir giyim tarzı ile rahat bir giyim koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Şile bezi hafif ve pamuklu kumaş dokusu ile yaz aylarında en çok serinleten bir giyim alanıdır. Patcwork desenli, yöresel motifli, baskı desenli ve klasik modelleri ile yenilenen tasarımlardan oluşan koleksiyonlarda kendi zevkinize ve tarzınıza uygun modeli silemoda.com alışveriş sitesinde bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Plaj modelleri ise gerçekten tatilde son derece şık görünmenizi sağlayacak model seçenekleri arasında yer alıyor. Davetlerde ve kına gecelerinde giyeceğiniz simli ve nakışlı kaftan ve şile bezi elbise modellerine bayılacaksınız.

Nakışlı ve Boncuklu Şile Bezi Elbiseler

Nakışlı ve boncuklu tasarımlar daha çok davet, düğün, kına geceleri ve eğlencelerde giyebileceğiniz abiye tarzı tasarımlardan oluşmaktadır. Tasarımlarda asimetrik tekniği oldukça fazla kullanılmıştır. Bu kesim kumaşı yöresel havasından çıkarıp daha modern bir görünüme kavuşturmuştur. İpeksi bir görünümle tril tril duran boncuklu ve nakışlı özel tasarımlarda daha sade model seçenekleri de bulunmaktadır. Daha rahat hareket edeceğiniz, daha şık görüneceğiniz ve en sıkıcı ortamlarda bile terlemeyeceğiniz şile bezi elbise modellerinde renk seçenekleriniz de sınırsız olacak. Sezonun moda renkleri ve en sevilen ve modası hiç geçmeyen ana renklerde de istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Yıkaması kolay, kullanımı hafif ve fiyatları çok uygun olan bir giyim arıyorsanız şile bezinden asla şaşmayın.

Gençliğin Radyosu. İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.