İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

RAVİ İNCİGÖZ ‘DEN YENİ ALBÜM!

RAVİ İNCİGÖZ ‘DEN YENİ ALBÜM!

 

Ravi İncigöz, Mustafa Ceceli ile yaptığı ve “ Yılın En İyi Düeti “ ödülünü alan “ŞEKER” şarkısının ardından, yeni albümünü çıkarmaya hazırlanıyor.

 

İki şarkısına house remix yapılan ve toplamda dokuz trackten oluşan albümün çıkış şarkısı “BUGÜN” ün sözü, müziği Ravi İncigöz, düzenlemesi ise Febyo Taşel imzası taşımakta. Şarkıda yer alan ıslık ise Toygar Işıklı’ya ait. 

 

Polenezköy’de çekimleri gerçekleşen “BUGÜN” şarkısının klip yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstlendi. 

 

 

Albüm DMC etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Radyonu Kaynağından Dinle.

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.