İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

EMRE KAYA'DAN YEPYENİ BİR HİT!

"ESARET"

Müzik listelerinde aylardır zirvenin sahibi olan "YAPBOZ" şarkısının ardından Emre Kaya, yepyeni single şarkısı "ESARET" le beklenmedik bir sürpriz yaptı.

 

Beste fabrikatörü olarak bilinen Emre Kaya'nın yeni şarkısının da sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Turaç Berkay Özer'e ait. 

 

Yönetmenliğini yine Gülşen Aybaba'nın üstlendiği, Emre Kaya'nın 150 bin maliyet ödediği "ESARET" şarkısının klibi için altı farklı ülkeden seçilen ve kendi ülkelerinde en iyi olan top modeller getirtildi.

 

"ESARET" DMC MÜZİK etiketi ile piyasaya sunuldu. 

Gençliğin Radyosu. İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.