İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

PSD Nedir? Nelerde Kullanılır?

Fotoğrafçılık sanatının gelişmesinde önemli bir role sahip olan hazır psd ve vektör kullanımı sayesinde resimleri istediğiniz şekle kolayca getirebilirsiniz

PSD sayı ve yazı işleme sanatını en iyi şekilde yaparak kaliteli resimler elde etmenizi sağlayan bir photoshop uzantısıdır. Günümüzde çok sayıda kişi tarafında güvenle kullanılan bu yazılım gelişmiş seçenekleri ile size resim üzerinde birçok değişikliği kolayca yapabilme imkanı sunar. Phot Shop Document olarak adlandırılan PSD hemen her meslekte kullanılarak iş verimini arttırıyor. İşinizle ilgili örnek PSD indirmek için internet neredeyse sonsuz bir kaynak.

PSD İndir ve Tasarımını Hızlandır

PSD vector web sitesinde PSD indir kısmından sayısız örneklere ulaşabilirsiniz. Resmindeki renk ve tonları değiştirme, yazı, sayı ekleme yönleriyle fotoğrafçılık, dergi gazete basımı, televizyon gibi mesleklerde tercih edilirken, grafik, çizim ve şablon ekleme özellikleri ise daha çok mimarlık ve işletme gibi alanlarda işe yarıyor. Resim ekleme, silme ve değişiklik yapma özelliklerini kullanarak yaratılan resimler yapaylıktan uzaktır.

PSD Formatının Özellikleri

Benzer formatlarla birlikte çalışabilen PSD uzantısı sayesinde üzerinde değişiklik yaptığını resmi dosyanıza kolayca kaydedebilirsiniz. Birçok resim ve hazır şablonu dosyanızda saklayabilir ve önceden photoshop yaptığınız resmi yeniden değiştirebilirsiniz. İş alanında çeşitli PSD button ve logo tasarımları yapabilirsiniz. Oldukça doğal görünen bu resimler renk bakımından kaliteli bir duruş sergiler. Tercihler butonunu kullanarak renkler ve tonlamalar üzerinde farklılık yapabilirsiniz. Resmi donuk hale getirebilir, gölgelendirme aydınlatma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Birkaç resmi birleştirebilir ya da resimde görünmesini istemediğiniz yeri silebilirsiniz. Ayrıca resme hazır vektör, ikon, simge, grafik, takvim, harita, çizgi, tema, kenar çizgisi, arka plan ekleyebilirsiniz.

PSD Vektör ve İkon Çeşitleri

Fotoğrafçılık sanatının gelişmesinde önemli bir role sahip olan hazır vektör kullanımı sayesinde resimleri istediğiniz şekle kolayca getirebilirsiniz. www.psdvector.com firması sizlere sunduğu birçok vektör sayesinde yepyeni tasarımlar elde edebilirsiniz. İş, meslek, para, ulaşım, insan, hayvan gibi vektörler kullanabilir, resmin kenarlarında şerit kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda sayı, yazı, simge ve ikonlar kullanarak resmi anlamlaştırabilirsiniz. Noel gibi özel gün simgeleri, figürler ilave edebilirsiniz. TV renk gösterileri, İnfo grafikler, takvim, dünya ve bölgesel haritalar kullanabilir ve anında PSD olarak indirebilirsiniz. Dairesel veya düz çizgiler kullanarak istediğiniz şekli çizebilirsiniz. Kolay indirme butonu sayesinde ücretsiz bir şekilde bilgisayar ya da telefonunuza indirdiğiniz hazır vektör ve PSD ikonları dilediğiniz zaman kullanarak birbirinden faklı ve kaliteli resimler yapabilirsiniz.

Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Radyosu.
İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.