İstanbul FM 88.6 Radyonu Kaynağından Dinle

Kümes Hayvanların Dünyası KumestenAl Yayın Hayatına Başladı

Kumestenal.com farklı yörelere ait satılık kümes hayvanları bütçenize uygun aralıklarda ve direkt sahibinden alışveriş olanakları sunuyor.

Tavuk, horoz ve kümes hayvanlarından oluşan bir çiftlik ve kümes için ihtiyacınız olan te şey organik ortamda yetiştirilip belli bir yaşa getirilmiş tavuk ve horozları temin etmektir. Diyebiliriz ki en sağlıklı, organik ve doğal ortamlarda yetişmiş kümes hayvanlarını yine kümestenAl hizmetleri ile satın alabilirsiniz. KümestenAl’da farklı yörelere ait satılık canlı tavuk fiyatları gerçekten bütçenize uygun aralıklarda ve direkt sahibinden alışveriş olanakları ile sunuluyor. Yeni kuracağınız çiftliğiniz ve kümesiniz için etik, damızlık veya yumurtalık kümes hayvanlarına ihtiyacınız varsa kesinlikle doğru adrestesiniz.

Elinizde Bulunan Kümes Hayvanları İçin KumestenAl’da İlan Verebilirsiniz

Organik ve doğal beslenme son yıllarda ülkemizde oldukça büyük talep görüyor. Sitemiz bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için oluşturulmuş profesyonel bir canlı kümes hayvanları satış sitesi lup Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere cevap verecek profesyonellikte hizmet olanağı sunmaktadır. Yani alıcı ile satıcıyı bir platformda buluşturan bir site olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet etmeye başlamış bulunuyor. Damızlık satılık canlı horoz fiyatları başta olmak üzere, sülün, hindi, ördek ve kaz başta olmak üzere kümesiniz için gerekli olan tüm kümes hayvanlarını buradan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemizde yalnızca organik ve doğal kümes hayvanları satışı yapılmakta ve tüm müşterilere güvenli alışveriş olanakları sunulmaktadır.

Organik Tavuk ve Horozların Tek Adresi

Tavuk ve horozların tam anlamıyla organik sayılabilmesi için tamamı ile doğal ortamlarda yetiştirilmiş olması ve hatta kuluçka yumurtalarının da yine organik olması gerekir. Köylüler ve genel olarak çiftlik sahipleri kış aylarında bozdukları kümeslerini bahar aylarında yeniden toparlamaya başlar ve bunun için hem doğal hem de uygun fiyatlı satış yapan yerleri tercih ederler. Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun istediğiniz tür kümes hayvanlarına farklı yörelere ait horoz ve tavuklara ulaşabilmek için online hizmet olanağı ile inceleyerek satın alma olanağı sunan kümesten adresini takip edebilirsiniz. Organik yumurtadan barınma ihtiyaçlarına, beslenmeleri için gerekli olan yemden kümes aksesuarlarına kadar ihtiyacınız olan tüm kümes aksesuarları tek bir adresten temin edebilirsiniz.

Türkiyenin En Büyük ve En Güçlü Radyosu.
İstanbul Fm

İSTANBUL FM

Sosyal Medya

Son haberler

Radyonu Kaynağından Dinle

Türkiye’nin en güçlü ve en büyük radyosu olan İstanbul FM 88.6 gençliğin radyosunu dinlemek artık çok kolay ! İstanbul FM mobil uygulamasını indirerek telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İstanbul FM, aynı zamanda internette bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Radyo Dinlemenin en keyifli hali olan istanbulfm.com.tr de radyo dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilir, canlı yayına mesajınızı bırakabilirsiniz. İstanbul FM internet sitesinde, Top 40 müzik listesine ulaşarak, en çok dinlenen en popüler ve güncel şarkı listesini bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitede müzik haberleri, magazin haberleri ve güncel haberleri bulabilirsiniz. Türkçe müziğin kalbi olan İstanbul FM’de Türkçe pop müziğe doyacaksınız. İstanbul FM’de radyo dinlemek çok kolay ve bir o kadar da eğlenceli. Bizi dinlemek için arabanızda, evinizde, iş yerinizde radyonuzu açarak son ses Türkçe müzik dinleyebileceğiniz gibi, radyo bulamadığınız zamanlarda bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan bizi canlı canlı dinleyerek, İstanbul FM’i hayatınıza dahil edebilirsiniz. Her gün sürpriz hediyelerin yer aldığı İstanbul FM'de radyo dinle ve kazan. Dinlerken kazan, dinlerken eğlen, gençliğin radyosu İstanbul FM’de buluşmak dileğiyle.